Logo

Elnökség

Elnökség

ELNÖK:

Asztalos Zsolt

Magyar Speciális Művészeti Műhely Egyesület 

3300 Eger, Széchenyi u. 40.

 

ALELNÖKÖK:

Szabóné Busi Juliánna, intézményvezető

Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Egyesített Szociális Intézménye Értelmi Fogyatékosok Napközi Otthona

1157 Budapest, Árendás köz 4-6.

Kováriné Bujdosó Lilla, gyógypedagógus

Arany János EGYMI Ezredéves Óvodája,  Általános Iskolája és Készségfejlesztő Speciális Szakiskolája

8000 Székesfehérvár, Havranek J. út 4.

 

ELNÖKSÉGI TAGOK:

Dr. Dohány László, intézményvezető

Hajdúsági Szociális Szolgáltató Központ 

4080 Hajdúnánás, Fürdő utca 1.

Farkas Ágnes, intézményvezető

Szabóky Adolf Általános és Szakképző Iskola Gyógypedagógiai Intézményegység

1211 Budapest, Transzformátorgyár u. 7.

Ságodiné Samu Edit, szakmai vezető 

Szegedi Dr. Waltner Károly Otthon Különleges Gyermekotthona

6800 Hódmezővásárhely, Klauzál u. 12.

Radó Denise, színész, rendező

Márkus Péter

Sándor Anikó

 

SZAKMAI TANÁCSADÓK:

Mattyasovszky Zsófia, szociológus, szociálpolitikus, Budapest

Iszák Anna, terápiás munkatárs, Balmazújváros

 

FELÜGYELŐ BIZOTTSÁG:

Dunai Jánosné, Regöly

Mayer Katalin, Martonvásár

Szabó Alpárné, Eger

Szakmai értékelők

Színjátszás, bábjáték, vers- és prózamondás művészeti ágakban:

Fehér István, színész

Szél Anikó, színész

Néptánc művészeti ágban:

Kovács Tibor, néptáncpedagógus

Társas és modern tánc művészeti ágakban:

Botond Béla, táncpedagógus

Kincs Alexa, táncpedagógus

Ének és hangszeres zene művészeti ágakban:

Kováriné Bujdosó Lilla, gyógypedagógus

Díjazottak

Egyesületünk Elnöksége 1995-ben megalapította az „Értelmileg sérült embertársainkért” emlékplakettet, melyet az eddigiekben az értelmi fogyatékos emberek kulturális tevékenységének előmozdítása terén végzett közéleti, illetve szakmai munkáért a következő személyek vehettek át:

Dr. Göllesz Viktor (1995)

Dr. Göncz Árpádné (1995)

Lengyel Lajos (1996)

F. Tóth Mária (2003)

Sepregi András (2004)

Herzog Tamás (2006)

Russay Olivérné (2006)

Rauh Edit (2007)

Botond Béla (2007)

Dobos Sándorné (2008)

Szántó Péterné (2008)

Mattyasovszky Zsófia (2009)

Bernáth László (2009)

Fehér István (2009)

Mezeiné Sánta Klára (2010)

Iszák Anna (2010)

Vörösné Békéssy Klára(2012)

Mozsárné Tarjáni Erika (2012)

Kollerné Miklósy Erzsébet (2013)

Pataki Zoltán (2013)

St. Martin (2014)

Kovács Tibor (2014)

Hollósi Péter (2015)

Szalai Péterné (2015)

Kincs Alexa (2016)

Provoda József (2016)

Bolyki János (2017)

Dunai Jánosné (2017)

Vass Árpád (2018)

Nádudvari Péter (2018)

Szél Anikó (2019)

Lovász Márta (2019)

Last modification: P 6 márc. 2020
Minden jog fentartva Magyar Speciális Művészeti Műhely Egyesület